Atık Taşıma

Tesisinizde oluşan atıkları 7,5 Ton, 12,5 Ton ve 26 Ton taşıma kapasiteli araçlarımız ile uzman personelimiz tarafından çevre mevzuatı kapsamında gerekli prosTesisinizde oluşan atıkları 7,5 Ton, 12,5 Ton ve 26 Ton taşıma kapasiteli araçlarımız ile uzman personelimiz tarafından Çevre Mevzuatı kapsamında gerekli prosedürler tamamlanarak güvenli bir biçimde nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Atıklarınızın yönetimi, atıkların taşınması, depolanması, geri kazanım ve bertarafı ile ilgili tüm süreç, Çevre Kanunu ve ilgili mevzuatlar kapsamında, Çevre ve şehircilik bakanlığı birimleri tarafından denetlenmektedir. Çevre mevzuatı, yapılan denetimler sonucu tespit edilen ihlaller ile ilgili ağır para cezaları, idari ve adli yaptırımlar içermektedir. Güler geri kazanım, uzman ve tecrübeli kadrosu, gerekli tüm izin ve lisanslara sahip araçları, geri kazanım  konusunda güvenli hizmet sunmaktadır.
Tüm atıkları geri kazanım ve bertaraf tesisimize taşıyor, atık taşıma, geri kazanım ve bertaraf hizmetlerini birlikte sunarak, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajları sağlıyoruz.  Yenilenmiş Yüksek Kalite Varil, IBC Tank ve Plastik Bidonlar.

Whatsapp
Ekonomik ve Kapsamlı Web Sitenizi Hemen Kolayca Kurun | Most35 Ekonomik ve Kapsamlı Web Sitenizi Hemen Kolayca Kurun | Most35